קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב איך ללמוד עיצוב גרפי לבד – הכל על קורס גרפיקה באינטרנט

רוצים להיות מעצבים גרפיים גרפיקאים ואין לכם זמן ללכת ולשלב לימודים ועבודה? אוהבים את עולם העיצוב? רוצים לדעת איך להכין פרסומות בפייסבוק או באינסטגרם כדי לקדם עסקים? אם אתם מסכימים עם כל השאלות האלה בהחלט עולם העיצוב הגרפי יעזור לכם ויפתח לכם דרכים חדשות בקריירה. בעמוד זה הכנו לכם אין ספור שיעורים חינם הכוללים הסברים על עולם העיצוב הגרפי ביוטיוב. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד הרוצה לדעת איך אפשר להתחיל לעבוד בתחום הגרפיקה והעיצוב.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב גרפיקה ועיצוב באמצעות האינטרנט אונליין

לימודי עיצוב גרפי בשיטת לימודים אונליין זה לא בדיוק ללמוד בלבד. בקישור הבא תוכלו לראות בית ספר מומלץ למסלול עיצוב גרפי שמאפשר לסטודנטים ללמוד אחד על אחד אונליין מהבית. בית ספר מספק לסטודנט תוכנה שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יעבוד על התוכנה הגרפית שנמצאת אצל הסטודנט ותוך כדי יזיז את העכבר תוך הסברים מעמיקים על חוויית העיצוב ופקודות,  אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שהסטודנט יבין את החומר בצורה מלאה. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ועבודות כדי לחזור על כל הפקודות שנלמדו ולהטמיע את חוקי העיצוב הגרפי בשיעורים.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את חוקי העיצוב ותשתמשו בתוכנות לעיצוב וגרפיקה של חברת אדובי. תהיו עסוקים כל הקורס בתיק עבודות מקצועי כי זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל לאחר סיום הלימודים לעבודה. אמנם תקבלו תעודה מקצועית אבל לא זה מה שיעזור לכם כדי להתקבל לעבודה, מה שחשוב כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפים ויכולים לעזור לעסקים לקדם את עצמם בתחומים שונים.

כלי העבודה של המעצבים הגרפיים התוכנות הגרפיות של חברת אדובי:

תלמדו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי ולהטמיע את חוקי העיצוב הגרפי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה מבצעת סגנון עיצוב אחר בקריירת המעצבים הגרפיים והשילוב של כל התוכנות ביחד מאפשר להוציא חוברות וספרים, קטלוגים, לוגואים ובניית תדמית עסקית, עיצוב תמונות ויצירת מניפולציות. יש עוד אינספור תחומים הנלמדים בתחום העיצוב הגרפי. המטרה בלימודים לפתח את החשיבה היצירתית ולדאוג לכם לרעיונות שיגיעו כל הזמן.

על השכר בעיצוב – בוגרי מסלול עיצוב גרפי במה הם עובדים לאחר סיום הלימודים?

בוגרי מסלול לימודים מעצבים גרפיים ללימודי תעודה ותיק עבודות משתלבים בתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום. מרבית הבוגרים של מסלול זה יכולים לעבוד גם מהבית בצורה עצמאית כפרילנס עצמאי ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב ללקוחות פרטיים. במידה ואתם בוחרים לעבוד בחברות הייטק או משרדי הפרסום השכר ההתחלתי יכול להתחיל ב 17 אלף שח בהייטק לבוגרים ללא ניסיון. הביקוש הוא עצום בתחום זה בגלל שיש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים לעומת העשור האחרון.