קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מדריכים לפוטושופ חינם – איך ללמוד את פוטושופ דרך שיעורי יוטיוב בשפה העברית

רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ חינם? אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? בעמוד זה תמצאו שיעורי גרפיקה שנעשו ביוטיוב שיסבירו לכם איך אפשר לבצע עיצובים בפוטושופ לעולם התקשורת החזותית. בכתבה הרחבה תראו מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה וכיצד אפשר לבצע פרסומות שיווקיות  כדי למכור ולשווק עסקים בפייסבוק ובאינסטגרם. השיעורים מוסברים בשפה העברית ביוטיוב יכולים לתת לכל אחד מידע חשוב להפעלת התוכנה.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מדריכים לפוטושופ אתר מומלץ וחינמי ללימודי מקצועות הגרפיקה בחינם

באתר הבא תוכלו לראות מאות מדריכים שמסבירים מה זה פוטושופ. השיעורים מתאימים למתחילים וגם לכאלה שיודעים את תוכנת הפוטושופ לאורכה ולרוחבה. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שלעולם לא נגמרת זה לא משנה כמה שתלמדו את התוכנה תמיד אפשר לשדרג ולראות פרספקטיבות שונות של אנשים אחרים שמעצבים בתוכנה. בשיעורים תוכלו לראות כיצד מתקנים תמונות לאחר הצילום או שמכינים עיצוב גרפי לרשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם. תוכנת הפוטושופ היא לא רק למעצבים גרפים ונוכל לראות שצלמים מכינים בתוכנה אלבומים דיגיטליים או אדריכלים מבצעים בתוכנה הדמיות מורכבות. התוכנה שימושית גם בעולם האופנה כי באמצעות תוכנה זו אפשר להראות את דגמי העיצוב באופנה במספר תחומים שונים

פוטושופ מה עושים איתה מעצבים גרפיים וגרפיקאים

תוכנת הפוטושופ נלמדת במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת כתוכנה מאוד מרכזית בלימודי עיצוב גרפי. אי אפשר להיות מעצב גרפי וגרפיקאי מקצועי בלי לדעת לעבוד על תוכנת פוטושופ, באמצעות התוכנה הגרפיקאים מכינים את תיק העבודות שלהם ומעצבים פרסומות באפליקציות למטרות שונות. ללא תיק עבודות מעצבים גרפיים לא יכולים להתקבל למקומות עבודה בגלל שתעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד היום ומה שרוצים לראות זה תכלס מה אתם יודעים.

תוכנת הפוטושופ לעיצוב אתרים. – שימושית בבניית אפליקציות לעבודה בחברות הייטק ופרסום

באמצעות תוכנת אדובי פוטושופ מעצבי אתרי אינטרנט משדרגים ומעצבים אפליקציות למטרות שונות. באמצעות התוכנה מכינים את כל האלמנטים הויזואליים או מעצבים את התמונה בהתאם לנושא של האפליקציה. פוטושופ משתלבת נהדר עם תוכנות אחרות של אפליקציות כמו אקסדי. באמצעות הפוטושופ אפשר להכניס לתוכנת האפליקציות את התמונה ולהמשיך לשנות ולכוון את סגנון העיצוב להבדלים שצריכים להיות באפליקציית.

ללמוד את  אדובי פוטושופ 2020 בצורה כללית מאוד לכל מטרה

לסיכום כל אחד לומד את תוכנת הפוטושופ לאורכה ולרוחבה ולוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך למטרות האישיות שלו בעיצוב. התוכנה מניפולטיבית מאוד והסוד להצליח ללמוד את התוכנה זה התרגול ככל שאתם מתרגלים אינספור פקודות בתוכנה היצירתיות והכישרון נבנה לאורך זמן. אולי בהתחלה תעבדו לאט לאט עד שתבינו את כל  המהלכים בתוכנת הפוטושופ אבל ברגע שאתם מבינים את ההיגיון שעומד מאחורי התוכנה תוכלו להגיע לרמות עיצוב גרפי מאוד גבוהות.