מדריכים לתוכנות גרפיות ועיצוב חינם  – איך לעצב גרפיקה ותוכנות אנימציה קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

כל מה שרציתם לדעת על תקשורת חזותית ועיצוב גרפי – הכנו במיוחד בשבילכם אוסף של שיעורים על עולם העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי חינם בקישורים הבאים תמצאו אינספור שיעורים שיעזרו לכם לשפר את תיק העבודות שלכם ולהסביר לכם מה זה עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. השיעורים מוסברים בשפה העברית ביוטיוב ובהחלט יעזרו לכם לקלוט את התוכנות הגרפיות ברמה מאוד גבוהה בכתבה נסביר לכם איך מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק וכיצד אפשר לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים עצמאיים.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב קישורים הבאים על תוכנות חינם עיצוב גרפי

מה תמצאו בקישורים הבאים על עיצוב גרפי. באתר זה תוכלו לראות אינספור מדריכים לתוכנות גרפיקה פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ותוכנות להכנת אנימציה דיגיטלית. כל השיעורים מוסברים ביוטיוב ויאפשרו לכם לשלוט בתוכנות ברמה מאוד גבוהה, זה לא משנה איזה גרסה יש לכם רוב הפקודות נשארו באותו מקום רק הצורה של התוכנה הגרפית לפעמים משתנה. בשיעורים תוכלו לעצור את הסרטון בכל שלב ולתת ערכים שונים לפקודות שראיתם. כדי לבצע את המדריכים האלה בעיצוב גרפי תצטרכו שיהיה לכם את התוכנות הגרפיות בשפה האנגלית במחשב.

האם אפשר להתקבל למקומות עבודה רקע מידיעת התוכנות?

כשיודעים תוכנות גרפיות זה סיפור אחד כשצריכים לדעת עיצוב גרפי תצטרכו ללמוד את כל החשיבה שמעבר לבנייה של מודעה. מעצבים גרפיים וגרפיקאים לומדים במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת איך לחשוב כמעצבים גרפיים כדי לשדר נכון לקהל  כשמעצבים. תלמדו את החשיבה קונספטואליות תוך שמירה על חוקי העיצוב בשימוש צבעים. תלמדו איפה להניח את האלמנט או הצורה ויזואלית כדי לשדר ולהעביר את המסר נכון. הבנה מעמיקה של קהל היעד ואפשרויות ליצירת אפליקציות מעוצבות לתעשייה. אם אתם לומדים את התוכנות לתחביב בלבד בהחלט תמצאו באוסף השיעורים שהראינו לכם גם טכניקות לעולם העיצוב.

מה אפשר לעשות לאחר לימודי עיצוב גרפי

בוגרי לימודי עיצוב גרפי במכללות לעיצוב יכולים לעבוד במשרדי הפרסום ובחברות היי-טק. כל מה שהם יצטרכו להראות איזה תיק עבודות מקצועי שיכינו בהתאם לחוקי העיצוב הגרפי. יבדקו כיצד אתם משדרים גרפיקה ואיך אתם משלבים צבעוניות עם אלמנטים ויזואלים בצורה נכונה. יבדקו את השליטה שלכם בתוכנות וקטוריות וכיצד אתם משלבים בין כל התוכנות להוצאת עיצוב גרפי. כיום בתעשייה זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או כמה ניסיון מה שרואים זה אך ורק את תיק העבודות. גם אם לא למדתם בצורה מסודרת ויש לכם את החשיבה בצורה טבעית בהחלט תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות או לעבוד בתחום זה מהבית.

לסיכום עשיית מדריכים לתוכנות גרפיות יאפשר לכם להשתדרג במה שאתם כבר יודעים ולשפר את תיק העבודות שלכם. תמיד אפשר לשקול לימודים בעיצוב וגרפיקה אונליין במידה ואין לכם את הזמן ללמוד.