מה זה עיצוב גרפי – מה זה גרפיקה ממוחשבת

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב רוצים לדעת מה זה עיצוב גרפי? מה מעצבים גרפיים עושים בעבודה? איך מכינים מודעה שיווקית לקידום עסק ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם? בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם מידע חשוב על איך אפשר להתחיל לעבוד בעולם העיצוב הגרפי. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי יוטיוב שיסבירו לכם איך עובדים בתוכנות הגרפיקה ממוחשבת לקידום מכירות ושיווק עסקים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם האמנות דיגיטלית.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה זה עיצוב גרפי? – קידום עסקים אבל לא רק

עיצוב גרפי זה אלמנטים ויזואלים שונים כגון  תמונות או צורות גיאומטריות שבאמצעות עיצובים אלה מעבירים המעצבים הגרפיים  מסרים מכירתיים ושיווקיים לקידום עסקים אבל לא רק , באמצעות התוכנות לעיצוב גרפי והחשיבה הרחבה מול ההתאמה של חוק ייצוג גרפי אפשר לבצע מניפולציות למטרות שונות. עיצוב גרפי תחום מאוד רחב והוא משמש לא רק את המעצבים הגרפיים אלה מעצב אופנה, אדריכלים, הדמיות, ועוד לתחומים שונים.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב עיצוב גרפי לימודים – כיצד לשלב צבעים בצורה נכונה

בתקופת הלימודים מעצבים גרפיים לימודי תעודה ותיק עבודות תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים מקצועיים. תלמדו ללמוד ולהבין את הצרכים של העסקים כדי לקדם אותם באמצעות מודעות ופרסומות ברשתות החברתיות או באינטרנט בכלל. תלמדו כיצד להכין באנר מקצועי או פרסומת עם תמונות לקידום העסק או המוצר. תלמדו כיצד לשלב צבעים בצורה נכונה שתתאים לקהל היעד שאליו אנחנו מעצבים. כל העיצובים הגרפיים יהיו בשימוש תוכנות גרפיקה של חברת אדובי.

התוכנות הגרפיקה אדובי

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לעבוד על התוכנות המקובלות בתעשייה כיום. תלמדו לעבוד על פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ועוד. התוכנות בגרפיקה באמצעותם מעצבים ומכינים אלמנטים ויזואלים או מבצעים מניפולציות על תמונות.  בפוטושופ תבצעו מניפולציה על תמונה, בתוכנת אילוסטרייטור תעצבו לוגואים וכל מה שקשור לצורות גיאומטריות, באינדיזיין תבצעו חוברות וקטלוגים ועוד. מעצבים גרפיים עובדים בשלושת התוכנות בצורה רציפה לכל אורך הקריירה שלהם.

התעודה ותיק עבודות – להשתלב בחברות הייטק ופרסום

במסלול לימודים זה תלמדו לבנות תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר לך להתקבל לאחר סיום הלימודים לעבודה. כיום זה לא משנה איפה למדתם או אם למדתם את התחום הזה לבד מה שחשוב זה אך ורק שתראו שאתם מבינים את עולם העיצוב. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בחברות הייטק ופרסום.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד  מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת בישראל. אפשר ללמוד את התחום הזה גם במסגרת לימודים אונליין דרך האינטרנט. בקישור הבא תוכלו לראות מכללה מומלצת ללימוד עיצוב וכל זה מהבית דרך לימודים אונליין. בית הספר מספק תוכנת חיבור והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים מעמיקים. לימודים במתכונת של שיעורים פרטיים נחשבים המוצלחים ביותר כי כל תשומת הלב מופנית אליכם מה שמאפשר בנייה של תיק עבודות מעולה.