קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה זה פוטושופ – איך לעצב פרסומות לפייסבוק

מה התוכנה מסוגלת לעשות? הכנו לכם בעמוד זה אינספור סרטונים ושיעורי פוטושופ שנעשו במיוחד בשבילכם ביוטיוב. השיעורים מוסברים בשפה העברית ונעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי בשיעורים תוכלו לראות כמה תוכנת פוטושופ מניפולטיבית מאוד ושימושית בעולם עיצוב גרפי וההיי טק יחדיו בכתבה ניתן לכם הסברים על איך לעצב בתוכנת הפוטושופ תוך אפשרות ללמידת התוכנה כל זה מהבית באינטרנט אונליין עם מורים פרטיים.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב פוטושופ למה היא מסוגלת

תוכנת פוטושופ מלאה בכלים שמאפשרים למעצבים גרפים וגרפיקאים לעצב ולעשות מניפולציות באמצעות עיצוב של תמונות. לתוכנה כלים רבים לתיקון תמונה לאחר צילום או הכנה של רקע מרשים ויפה כדי להניח מעליו טקסט לכל מטרה. תוכנת הפוטושופ שימושית מאוד ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ודרכה עסקים רבים מעצבים פרסומות כדי לקדם את העסקים שלהם ולהגדיל את מערך המכירות. התוכנה נלמדת במסלול לימודי עיצוב גרפי והיא חשובה כדי לסיים את מעצבי גרפיקה לימודים לתעודה מקצועית.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב לימודי עיצוב גרפי בתוכנת פוטושופ

במסלול לימודי עיצוב גרפי הסטודנטים מתחילים בלמידת תוכנת פוטושופ, בתוכנה הם לומדים איך ליישם את חוקי העיצוב הגרפי תוך שימוש בעיצוב תמונות ליצירת מניפולציות לקידום עסקים. התוכנה שימושית מאוד ביצירת אתר אינטרנט והיא מרכזית להכנת אפליקציות. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות איך מעצבים גרפיים חושבים לפני שהם מתחילים לעצב גרפיקה. תחילה הם חושבים מיהו קהל היעד שאליו הם צריכים את העיצוב / צבע ורק לאחר מכן מתחילים ביצירת אפקטים שונים בתוכנה.

איך ללמוד את תוכנת פוטושופ מהבית אונליין באמצעות האינטרנט בשיטה מקוונת?

עסוקים מאוד ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? האינטרנט מאפשר כיום ללמוד אונליין. באתר הבא תוכלו לראות בית ספר מקצועי מאוד שמכשיר  סטודנטים ללמידה אונליין בתוכנת הפוטושופ ותחומים נוספים. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה חינם שבאמצעותה אפשר לקשר בין המחשב של המורה למחשב של הסטודנט.

מה קורה בשיעור גרפיקה פוטושופ אונליין באינטרנט

במהלך השיעור המורה יצפה במסך של הסטודנט ויסביר לו מהלכים שונים בתוכנת הפוטושופ. אם יש נושא במהלך השיעור שלא ברור המורה יחזור עם הסטודנט כדי לתרגל עד שהכל ברור. במהלך השיעור הסטודנט מכין תרגילים שונים ומקבל תמיכה מלאה מהמורה האישי. למידה אישית בצורה פרטית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים מאפשרים לסטודנט לקבל את כל תשומת הלב ולהתרכז בצרכים האישיים שבגללם הוא החליט ללמוד תוכנת הפוטושופ.

לסיכום תוכנת פוטושופ מניפולטיבית מאוד ושימושית לא רק בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים נוכל לראות צלמים שמשתמשים בתוכנה לתיקון והכנת עריכה גרפית לתמונה,  מעצבי אופנה שמשדרגים את הבגדים על ידי יצירת הדמיות דיגיטליות,  אדריכלים ועוד אינספור תחומים שתוכנת הפוטושופ מאפשרת להשתמש בה. כולם בסופו של דבר לומדים את כל הכלים של התוכנה רק שכל אחד לאחר סיום הלימודים משתמש בה למטרות האישיות שלו.