מה זה תקשורת חזותית – מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ופרסום?

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב בכתבה הבאה נעשה לכם סדר מה זה תקשורת חזותית וכיצד זה קשור לעולם בניית אתרים ועיצוב גרפי. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסביר לכם על איך בונים אתר אינטרנט לפי חוקי העיצוב הגרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד את תחום התקשורת החזותית או עיצוב גרפי.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה זה תקשורת חזותית?

תקשורת חזותית זה כל מה שה עסק צריך כדי להגביר את המכירות שלו במקומות שונים. החל מאתר אינטרנט בו מציג העסק את כל המוצרים ועד להכנת מודעות שיווקיות ופרסומות ברשתות החברתיות. התקשורת החזותית זה הקשר של החברה או העסק עם הגולשים והצופים במודעות. ככל שיש תקשורת חזותית טובה העסקים יכולים להגדיל את מערך המכירות והשיווק בעסק. מסלול לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים נחשב למסלול תקשורת חזותית. תחילה לומדים כיצד להיות מעצבים גרפיים ורק לאחר סיום מסלול זה אפשר להתחיל ללמוד איך להכין אתר אינטרנט ואפליקציות. כל המכלול הזה הוא זה שנקרא תקשורת חזותית.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב איפה לומדים תקשורת חזותית?

את מסלול תקשורת חזותית לומדים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר להייטק. יש לכם בקישור הבא אתר מומלץ שמאפשר ללמוד את התחום הזה דרך האינטרנט אונליין. במסלול לימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים וכל זה במסלול לימודים באינטרנט. בית ספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת של המורה לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו אחד על אחד תוך הזזה של העכבר איך לעצב בתוכנות הגרפיקה. השיעור מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ובסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לבנות עם הסטודנט תיק עבודות.

מה כולל לימודי תקשורת חזותית?

בתקשורת חזותית תלמדו את חוקי העיצוב הגרפי תוך שימוש בתוכנות של חברת אדובי פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר והתוכנות מאפשרות גם לעצב אתר אינטרנט. לאחר סיום מסלול זה תלמדו לעבוד על מערכות לבניית אתרים ואפליקציות. תלמדו מה הוא חוויית משתמש נכונה ואיך לעצב אתר אינטרנט בהתאם לחוקים של גוגל. לכל אורך הקורס תצטרכו לבנות תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר לכם לעבוד בתחום זה לאחר מכן.

העבודה והשכר לבוגרי מסלול תקשורת חזותית.

לכל אורך הקורס אתם צריכים להיות עסוקים בתיק עבודות בגלל שאף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם את התחום הזה. מה שרוצים לראות שאתם מבינים את עולם הצבעים ואתם יודעים להעביר מסרים מכירתיים ושיווקים דרך אתר אינטרנט או מודעה גרפית. ברגע שתחפשו עבודה יבקשו ממכם קישור לתיק עבודות ותצטרכו להציג את כל העבודות שלכם באתר אינטרנט. הביקוש בתחום עצום בגלל שחברות הייטק מעסיקות מעצבים שיעבדו עם מתכנתים להכנת אפליקציות ויתנו את כל השפה העיצובית. השכר בתחום זה לבוגרים לתקשורת חזותית בחברות הייטק כיום ב-2020 הוא 17 אלף שח נטו למתחילים. חלק מהבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים עצמאים בגלל הביקוש והנוחות בעבודה מהבית.