מכללות לעיצוב גרפי מומלצות – איפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב אוהבים את עולם העיצוב? רוצים לשנות ולקדם עסקים דרך הרשתות החברתיות? כשאתם רואים פרסומת או מודעה אתם שואלים את עצמכם איך עשו אותה? בכתבה הבאה נסביר לכם מה זה עיצוב גרפי וניתן לך דוגמה ממכללה מומלצת המלמדת את מקצועות העיצוב גרפי אונליין דרך האינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים על עולם העיצוב הגרפי בתקשורת חזותית כדי שתבינו לקראת מה אתם הולכים. בשיעורים תוכלו לצפות מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק וכיצד הם מפרסמים עסקים באמצעות התוכנות הגרפיות. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומדגימים פקודות עבודה על התוכנות של חברה את אדובי.

מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי?

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב במסלול לימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד להעביר קונספט עיצובי בצורה הנכונה תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי. תלמדו מהי מודעה שיווקית וכיצד הצרכים בתוכנות כדי לעצב אותה בצורה הנכונה שתמשוך גולשים ברשת החברתית פייסבוק לדוגמה או אינסטגרם. תשתמשו בתוכנות לעיצוב גרפי ותיצרו אלמנטים ויזואלים נכונים תוך שמירה על צבעוניות נכונה והתאמה מלאה לקהל היעד.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב לימודי התוכנות במסלול הלימודים.

מסלול לימודים כולל את החשיבה הגרפית וכיצד לעצב את פרסומת תוך שמירה על חוקי העיצוב. התוכנות הגרפיות של חברת אדובי הם התוכנות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים וגרפיקאים במקומות עבודה. התוכנות המדוברות הם – תוכנת פוטושופ להכנת עיצובים באמצעות התמונות ויצירת מניפולציות על תמונות, תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת ליצור צורות גיאומטריות ולקמר את הקו לכל מטרה עסקית כגון עיצוב לוגו ועוד. תוכנת אינדיזיין שימושית בהוצאות לאור והפקת ספרים ומאפשרת למעצבים להכין ספרים וחוברות באמצעות עיצובים שמגיעים מתוכנת פוטושופ אילוסטרייטור. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שצריכים להציג כשמסיימים את הלימודים.

תיק עבודות בעיצוב גרפי למה צריך להשקיע בו בתקופת הלימודים?

אף אחד לא מעניין אותו איפה למדת עיצוב גרפי או אם למדתם את זה בכלל בצורה מסודרת. מה שחשוב זה שתיק עבודות ידבר על רלוונטיות בהתאם לתחום שעיצבתם אותו. יבדקו כיצד אתם מעבירים אלמנטים ויזואלים בשימוש תוכנות גרפיות ואיזה צבעים השתמשתם בהתאם לנושא שעיצבתם. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מורכב ומעניין אתה תוכל להתקבל במהירות לעבוד בתחום זה בחברות הייטק או במשרד הפרסום.

איך לומדים מהבית אונליין?

נוכל להמליץ לכם על מכללה מומלצת מאוד לימודי עיצוב גרפי וכל זה דרך האינטרנט אונליין המורים מחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת להציג את המסך שלכם. באמצעות תוכנה זו המורה יעבוד על המסך שלכם כדי להזיז לכם את העכבר תוך הסבר על איך לעצב בתוכנת הגרפיקה. תלמדו את חוקי עיצוב ובזמן השיעור אם יש נושא שלא ברור המורה יחזור איתכם  שוב עד שתבינו את החומר במלואו. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על מה שלמדתם ולפתח לכם את היצירתיות והחשיבה הרחבה.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי לאן הם הולכים לעבוד?

בוגרי מסלול זה עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות או אתר אינטרנט. עבודה במשרדי פרסום תהיה כדי לקדם ולשווק עסקים דרך מודעות פרסום בעיצובים שתכינו בתוכנות גרפיות. שכר בתחום עיצוב גרפי לאחר סיום הלימודים בחברות פרסום יכול להתחיל ב 12 אלף שח ובמידה ואתם הולכים לעבוד במשרדי הייטק אפשר להרוויח שכר של 17 אלף שקל בחודש. תוכלו לעבוד גם מהבית ולפתוח לכם עסק עצמאי.