קורס לימודי עיצוב גרפי בחיפה – גרפיקה ממוחשבת קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

אם אתם מתעניינים בכל עולם העיצוב הגרפי, ודאי שמעתם את המושג חווית משתמש ux- ui. כשמדברים על חווית משתמש בעצם מדברים על איך הופכים את המוצר, האתר או התוכנה לידידותית ונוחה למשתמש כך שירצה להמשיך ולהשתמש בה. מדובר במושג שודאי יוזכר במהלך קורס עיצוב גרפי בחיפה אבל לא תלמדו אותו לעומק. על מנת ללמוד חווית משתמש תצטרכו לעשות קורס נוסף העוסק בתת תחום זה. לכן אם תחום זה מעניין אתכם, תתחילו בקורס עיצוב גרפי אשר בו תלמדו את שלושת התוכנות אשר יכשירו אתכם להיות מעצבים גרפיים וכבר תוכלו להתחיל לעסוק בתחום. מעצבים רבים בהמשך דרכם מעוניינים לשדרג את המקצוע ולכן לומדים קורסים נוספים אשר מקנים להם ידע מקצועי נוסף.

תוכלו לראות בכתבה הבאה איך ללמוד מהבית לתעודה אונליין דרך האינטרנט

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה לומדים מעצבים גרפיים בקורס חווית משתמש

מעצבים אשר למדו קורס עיצוב גרפי בחיפה כבר יודעים שמיתוג עסקים הוא חשוב מאוד, לחשיבות זו מתווספת גם החשיבות ליצירת חווית משתמש לא פחות ממצוינת עבור הלקוחות. סינרגיה של שני תחומים אלו תעזור ללקוח לבחור את המוצר או השירות של עסק מסוים. על מנת להתאים חווית משתמש נוחה, חוויתית ואיכותית צריך המעצב הגרפי אשר למד קורס עיצוב גרפי בחיפה, להתחשב במספר פרמטרים אשר מעניינים לקוחות בעת קניית מוצר. אחד הקריטריונים לבחירת מוצר על ידי הלקוחות הוא קלות השימוש. הלקוח מעוניין במוצר שקל לתפעל אותו, מעבר לכך, חשוב לו שהוא יוכל ללמוד במהירות את התפעול ואף לזכור אותו בפעמים הבאות. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא העיצוב. בעיצוב יש משקל רב לצבע המוצר. אנשים אולי לא שמים לב בעת קניה שהצבע משפיע על הבחירה שלהם, אך מעצבים יודעים שצבע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר אשר דרכו ניתן להעביר מסר מסוים ללקוח והם שישפיעו גם על בחירה במוצר. יש צבעים המתאימים למסר של יוקרה וצבעים המתאימים למסרים של אמינות ויושרה ויש גם צבעים המותאמים לרומנטיות או לילדים.

המעצב הגרפי העוסק בחווית משתמש

פרמטרים נוספים אשר המעצב הגרפי העוסק בחווית משתמש שם עליהם דגש הם: זרימת הפונקציות במוצר ועדכונים שוטפים. אנשים מחפשים מוצר עם 0 תקלות, כזה שהתנועה בו זורמת והוא אינו נתקע. מוצר, תוכנה או אתר אשר זזים לאט יגרמו ללקוח להגדיר אותם כפחות טובים. בנוסף, בעידן של היום, כאשר הכל נעשה באופן מאוד מהיר, אנו כלקוחות מעוניינים שהכל יהיה כאן ועכשיו. אנו מעוניינים להיות מעודכנים בחידושים של המוצר. מוצר שמתחדש הוא מוצר שאם היו בו באגים בעבר, לאחר עדכון הוא יהפוך לטוב יותר. או יותר מכך, הוא חדשני ומותאם לטכנולוגיה העדכנית.

כמה תרוויחו בתור מעצבים גרפים אשר למדו חווית משתמש UX-UI

מעצב גרפי אשר למד חווית משתמש UX-UI  הוא מעצב גרפי משודרג. הוא מותאם לעולם הטכנולוגי המתפתח ויוכל להשתלב בתחומי ההייטק. מעצב גרפי כזה יתחיל ממכורות של 15,000 ש”ח – 17,000 ש”ח ומשם שכרו ילך ויגדל.