קורס אילוסטרייטור אונליין – ללמוד ILLUSTRATOR באינטרנט קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

בעמוד זה תמצאו שיעורי גרפיקה יוטיוב חינם שמסבירים מה אילוסטרייטור יכולה לעשות. השיעורים מוסברים על ידי מורים לעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת שרוצים להראות לכם כמה קל לעצב בתוכנת אילוסטרייטור. ההסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור לכל מטרה, בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר ללמוד את אילוסטרייטור באמצעות האינטרנט וניתן לכם טיפים חשובים מאוד למה תוכנת אילוסטרייטור חשובה מאוד בעולם העיצוב הגרפי והייטק.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב איך לומדים אונליין את אילוסטרייטור באינטרנט? – שיעורי גרפיקה פרטיים מהבית

באתר הבא תוכלו לבקר ולראות כיצד  סטודנטים לומדים מהבית אחד על אחד, בקישור תראו בית ספר מומלץ בישראל ללימודי תעודה ותיק עבודות בתחומים שונים. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמקשרת בין המחשב של המורה למחשב של הסטודנט. המורה במהלך השיעור יסביר מהלכים שונים ויוכל לצפות במסך של הסטודנט. השיעור מוסבר עם פקודות שונות במהלך השיעור הסטודנט מקבל זמן הולם כדי לתרגל את החומר. אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור וייתן את כל המהלכים שוב צעד אחר צעד עד להבנה מלאה. הלימודים בצורה פרטית ואישית של שיעורים פרטיים אחד על אחד מאפשרים לסטודנט לקבל יחס אישי ואת כל תשומת הלב. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ומטלות כדי לגרום לסטודנט לחזור על החומר ולשלוט ביצירתיות.

כיצד תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעזור לי? השימושיות בעולם העיצוב הגרפי

תוכנת אילוסטרייטור לא משרתת רק מעצבים גרפיים, תוכנת אילוסטרייטור נלמדת במסלול עיצוב אופנה ובקורסים לציור במחשב. התוכנה מלאה בכלים מניפולטיבים ליצירת צורות גיאומטריות וקימור של הצורה ליצירת לוגו או כל סגנון עיצוב גרפי כזה או אחר. בלימודי מעצבים גרפיים התוכנה נלמדת כתוכנה מרכזית מאוד שבאמצעותה סטודנטים מכינים את תיק העבודות שלהם לבנייה של תדמית עסקית ועוד.

אילוסטרייטור וציור דיגיטלי – למה התוכנה מבוקשת מאוד בעולם הציור?

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת התוכנה מספר 1 להכנת ציורים ואיור דיגיטלי. לתוכנה כלים רבים ליצירת קווים ונקודות ובאמצעותה אפשר לצייר דמויות או קומיקס. הסיבה שתוכנת אילוסטרייטור מבוקשת בעולם הציור בגלל שדרכה אפשר להגדיל או להקטין את הגרפיקה ללא שום פגיעה באיכות. התוכנה שימושית מאוד בעולם האנימציות במשחקי מחשב ובאמצעות אילוסטרייטור מציירים גרפיקה ולאחר מכן מעבירים אותה לתנועה

לימודי התוכנה לכל מטרה לא רק לעיצוב גרפי

לכל אורך הלימודים תלמדו כיצד לשווק עסקים. מעצבים גרפיים או כל אחד ילמד להשתמש בתוכנה למטרות האישיות שלו. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם  כלים רק שכל אחד לוקח את הידע שהוא למד למטרות האישיות שלו למקום עבודה.

בשיעורים בעמוד זה תוכלו לראות מה תלמדו במסלול לימודי התוכנה, המטרה בלימודים היא לפתח לכם את היצירתיות ולגרום לכם לחשוב כיצד מפעילים את כל הפקודות ומשלבים בניהם, ככל שתתרגלו ותדעו מהי השפה הוקטורית תוכלו לפתח סגנונות עיצוב מאוד גבוהים.