קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב קורס בניית אתרים אונליין – ללמוד לעצב אתרים באינטרנט

כיום עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להתקיים ולקדם את המוצרים שלהם או לשפר את המכירות. בונה אתרים הם אלה שגורמים לבעל העסק להיראות ברשתות החברתיות או במנוע חיפוש גוגל כחברה ממותגת ואיכותית. אם אתם רוצים ללמוד את תחום בניית אתרים ואין לכם את האפשרות ללכת למכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לעיצוב אתרים תוכלו בהחלט ללמוד את התחום הזה אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים ללימודי תחום העיצוב. הכנו במיוחד בשבילכם שיעור הסבר מה זה בניית אתרים וכיצד זה קשור לעולם העיצוב הגרפי. השיעורים בעמוד זה מוסברים על ידי מורים לבניית אתרים כדי לתת לכם מידע על עולם הזה.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב כיצד בניית אתרים ועיצוב גרפי קשורים אחד לשני?

אי אפשר לעצב אתר אינטרנט אם אתם לא יודעים את השפה החזותית בצורה מקצועית. תנאי הקבלה למסלול לימודי בניית אתרים הוא בוגר לימודי קורס עיצוב גרפי או לסירוגין ידע בעיצוב גרפי בצורה טובה. השימוש בתוכנות עיצוב גרפי כמו פוטושופ אילוסטרייטור בלימודי בניית אתרים הוא עצום. בלימודי בניית אתרים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים ולהציג את העסק בצורה הנכונה ביותר תוך מתן דגש על צבעוניות UI-UX לביצוע אלמנטים הוויזואליים בתוך האתר.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב איך לומדים אונליין בניית אתרים באינטרנט?

בתחום בניית אתרים אפשר ללמוד במכללות לעיצוב או בתי ספר וגם בשיטת לימודים אונליין. בקישור הבא תוכלו לראות בית ספר מומלץ מאוד ללימודי מקצועות ההייטק וכל זה אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין המחשב של המורה למחשב של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו על מערכות לבניית אתרים או חנות אפליקציות איך לעצב בצורה הנכונה במידה וישנו נושא לא ברור הסטודנט ישאל את המורה והמורה יחזור שוב על כל המהלכים. המורה מזיז את העכבר והסטודנט צופה בכל תנועה שהמורה עושה במסך שלו,  בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר בצורה טובה. לימודים במתכונת פרטית אחד על אחד יאפשרו לכם לקבל את כל תשומת הלב בשיעורים.

מה לומדים בבניית אתרים?

במערכות בניית אתרים תלמדו את כל התחום של חוויית משתמש בדגש למערכות של בניית אתרים המקובלות היום ב-2020. תלמדו לעבוד על מערכת לבניית אתרים וורדפרס או אלמנטור מול התאמת האתר לאפליקציה בתוכנת XD. תשתמשו בתוכנות לעיצוב גרפי כדי להכין את האלמנטים ויזואלית ולהכניס אותם לתוך האתר המעוצב. התרגול הוא חשוב כדי לחזור על כל מה שלמדתם בשיעור ולפתח מיומנות להכנת אתר במהירות המותאם לחוק למנועי החיפוש כמו גוגל הפופולרית.

האם יש עבודה בתחום הבניית אתרים?

הביקוש עצום במיוחד מחברות הייטק שצריכות מעצבי גרפיקה ובוני האתרים שיעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים ולכן הם צריכים את השפה העיצובית להכנת מוצרים מתוחכמים או אתרי אינטרנט. מרבית הבוגרים במסלול לימודים זה בוחרים לעבוד בתחום freelance כעצמאי מהבית או לתת שירותי גרפיקה ועיצוב ללקוחות פרטיים. מה שחשוב בתחום הזה זה לא התעודה שתקבלו מבית הספר אלא אך ורק דוגמאות שתעשו במהלך הלימודים. מומלץ כבר בתחילת הלימודים לעבוד בתחום ולתפוס שם.