קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב קורס גרפיקה ממוחשבת אונליין ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט איך?

אין לכם את האפשרות ללכת למכללות לעיצוב גרפי? עסוקים בשגרת החיים ולא יודעים איפה למצוא זמן ללימודים? בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר ללמוד להיות גרפיקאים או מעצבים ולעבוד בתחום זה מהבית ותוך כדי ללמוד את הכל דרך האינטרנט בהוראה פרטית ואישית. בכתבה הכנו לכם סרטונים ושיעורי גרפיקה שנלקחו מתוך שיעורי העיצוב שתלמדו במהלך הלימודים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחת שאוהב את עולם אומנות הדיגיטלית ורוצה להיות מעצב גרפי מקצועי.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב איך לומדים דרך האינטרנט אונליין עיצוב גרפי?

באתר הבא תוכלו לראות מכללה לעיצוב גרפי מומלצת שמלמדת אונליין סטודנטים ללימודי תעודה ותיק עבודות. השיעורים מתבצעים בשיטה הבאה: הסטודנט מקבל מבית הספר תוכנה שמאפשרת למורה להסתכל במסך שלו במחשב. במהלך השיעור המורה יסביר לו מהלכים שונים בתוכנות לעיצוב גרפי תוך שמירה על חוקי העיצוב. המורה יוכל להזיז את העכבר ולעבוד על התוכנה גרפית שנמצאת  במחשב. אם יש נושא שלא ברור בשיעור המורה יחזור שוב ויסביר לו את כל המהלכים עוד פעם.

התרגול בזמן לימוד גרפיקה אונליין

לאחר הסבר של המורה בשיעור הסטודנט  צריך לתרגל בעצמו כדי להראות למורה שהוא מבין באמת את החומר בצורה מסודרת. אם יש נושא לא ברור המורה יחזור שוב כדי להסביר את כל הצעדים שלב אחר שלב. שיטת לימודים אישית במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת יאפשרו לכם להגיע לרמות מאוד גבוהות בעולם העיצוב, כי במהלך השיעור אין  לחץ ותשומת הלב מופנית לכם. תוכלו ללמוד בכל שעות היום וגם בימי שישי.

מה לומדים במסלול לימודי גרפיקה ממוחשבת באינטרנט?

תחילת תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולהבין את השפה העיצובית שאיתם מעצבים גרפיים משתמשים. תלמדו מה הצרכים של כל עסק וכיצד לשווק עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. היום עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לקדם את המוצרים שלהם או להגביר את מערך המכירות. עיצובים גרפיים ברשתות החברתיות זה דרך מדהימה להגברת תנועה לאתר אינטרנט או להגברת המותג. במהלך הלימודים תלמדו לבנות את תדמית עסקית ולגעת בתחומים נוספים מעולם העיצוב הגרפי רב תחומי. העיצובים הגרפים נעשים על ידי התוכנות של חברת אדובי על כך נרחיב בפסקאות הבאות.

התוכנות של חברת אדובי לימודי גרפיקה ועיצוב ממוחשבים.

את כל חוקי עיצוב גרפי והשפה החזותית תצטרכו ליישם בתוכנות של חברת אדובי. התוכנות המדוברות הם תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר אצל הגרפיקאים והשילוב של כולם יוצר בסופו של דבר את תיק העבודות. בכל תוכנה יש פקודות רבות שצריכים ללמוד ובזמן הלימודים תקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר בצורה טובה. ככל שתיק העבודות ברמה גבוהה תוכלו להעביר יצירתיות וכישרון עיצובי שנרכש במהלך הלימודים.

השתלבות במקומות עבודה לאחר סיום הלימודים.

בשנים האחרונות נוצר משבר חמור מאוד בכוח אדם ישראלי בעיצוב גרפי. הביקוש נוצר מחברות ההייטק שלוקחות גרפיקאים באופן שוטף כדי לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים. המחסור נובע גם בבתי דפוס והוצאות לאור. אם בעבר היה רק אלטרנטיבה 1 לבוגרי לימודים בעיצוב גרפי כיום יש אינספור אפשרויות לעבודה. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית או לתת שירותי עיצוב וגרפיקה לחברות היי-טק לעבודה משותפת עם מתכנתים לעיצוב אתר אינטרנט ואפליקציות.

מחברות הייטק הביקוש הוא מאוד גבוה בגלל שמתכנתים הם לא מעצבים גרפיים. מתכנתים לא למדו במדעי המחשב כיצד לחשוף את השפה העיצובית ולכן גרפיקאים ומעצבים הם אלה שנותנים את השפה הזאת. שכר מעצבים גרפיים בחברות הייטק יכול להתחיל ב 17 אלף שח ובמידה ואתם פונים לעבוד בצורת פרילנס מהבית בצורה עצמאית יכולים להרוויח סכומים הרבה יותר גבוהים.