קורס עיצוב גרפי באשדוד – לימודי גרפיקה ממוחשבת קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

לוגו, גרפיקה קטנה כל כך ומאוד משמעותית. בחירה של צבעים ללוגו עבור העסק שלכם הוא חשוב מאוד. צבעי הלוגו מעבירים מסר על העסק שלכם, לכל צבע יש רגש אחר שהוא מעביר ללקוחות שלכם. אם אתם בעלי עסק, חשוב מאוד שתשימו דגש על בחירת לוגו נכון. הסטודנטים לעיצוב גרפי באשדוד אונליין מהבית לומדים היטב את תורת הצבעים על מנת לבחור צבעים נכונים עבור עסקים. כאשר אתם רוצים ליצור לוגו לעסק שלכם, כדאי לעשות בחירה מקצועית אשר תעזור לקהל היעד לבחור בשירות או במוצר שלכם. לכן כדאי לכם לפנות למעצבים גרפיים על מנת ליצור לוגו מקצועי. תוכלו לבקר בכתבה הבאה של כלכליסט ולראות איך לומדים מהבית היום

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב שיתוף פעולה בין המעצב לבעל העסק בעת בחירת צבעים ללוגו

כמו שכבר אמרנו, ללוגו יש חשיבות רבה בהעברת מסרים. יש להשתמש בתורת הצבעים ולהבין מהם הצבעים שישדרו את המסר הכי נכון. לדוגמא, אם העסק שלכם עוסק בנושאי כספים, כדאי שתשדרו אמינות. לרוב המעצב יבחר ללוגו את הצבע הכחול אשר המסר שהוא מעביר זה אמינות. אך בעת עיצוב לוגו, המעצב הגרפי אינו מכיר את העסק שלכם יותר טוב מכם. לכן חשוב בעניין זה לעשות שיתוף פעולה עם המעצב. תנו למעצב כמה שיותר מידע והוא יביא את המקצועיות והידע שלו. שיתוף פעולה עם המעצב יעזור לכם ליצור את הלוגו הטוב ביותר.

איך תעשו את הבחירה הנכונה עבור הלוגו שלכם? קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

דבר ראשון הגדירו את העסק שלכם, מה מאפיין אותו, מה הייתם רוצים לשדר. דבר שני שכדאי שתעשו, הגדירו מיהו קהל היעד שלכם, אל מי אתם מעבירים את המסר. דבר שלישי וחשוב, כיתבו מה המסר שאתם רוצים להעביר ללקוחות שלכם. זה יכול להיות גם סדרת מסרים אשר יועברו בעזרת שילוב צבעים. והדבר האחרון שחשוב לעשות הוא למצוא מעצב גרפי שיעשה עבודה מקצועית. ספרו לו על התחקיר שעשיתם על העסק שלכם, תנו לו את המידע שאספתם ושתפו איתו פעולה. חשוב שתבחרו מעצב גרפי שאתם מתחברים אליו. הסטודנטים ללימודי עיצוב גרפי באשדוד אונליין מהבית מכינים תיק עבודות לאורך הלימודים, בקשו לראות עבודות קודמות של המעצב ותראו האם אתם מתחברים.

מה משדרים הצבעים

תורת הצבעים היא רחבה מאוד. יש מסרים לצבעים בודדים ויש גם מסרים אשר עוברים דרך שילוב צבעים. כך לדוגמא, כחול הוא צבע של אמינות, שחור הוא צבע של יוקרה, ורוד וכתום משדרים ילדותיות ושובבות ואדום משדר תשוקה. מאוד חשוב לבחור צבעים נכונים. הלוגו הוא חלק נכבד מהמיתוג של העסק שלכם. הוא יופיע בכל מקום שתפרסמו את עצמכם. באינטרנט, פרסומות, פלייארים וכרטיסי ביקור. הוא מה שהלקוחות רואים. צבעי הלוגו משפיעים על תת המודע של הלקוחות וכך הם יבחרו מוצר או שירות מסוים על פני שירות או מוצר דומה.

איך מכינים המעצבים הגרפיים לוגו

באמצעות תוכנת אילוסטרייטור, תוכנה עיקרית מאוד בלימודי עיצוב גרפי. הסטודנטים ללימודי עיצוב גרפי באשדוד אונליין לומדים שלוש תוכנות חשובות. בעזרת תוכנה זו ניתן ליצור לוגואים מרהיבים. תוכלו לצפות בלוגואים מרהיבים שיצרו סטודנטים לעיצוב גרפי באתר הבא אונליין מהמחשב.